UBİSOFT`DAN 2 BEDAVA OYUN!

Koronavirüs sürecinde insanlar evlerinde mahsur kalıyor ve genel olarak yapacak bir şeyler bulamıyor, bunalıyoruz. Bizi düşünen oyun firmaları ya oyunlara indirim getiriyor yada ücretsiz oyun veriyorlar. Birçok oyun veren Epic Games`e Ubisoft da katıldı. Verdiği özellikler ne kadar memnun eder bilemiyoruz ama verdiği oyunlar ve modları aşağıdadır.

Assassin’s Creed Origins ve Odyssey Oyunlarının Keşif Turu Modları Bedava!

Ubisoft tarafından yapılan son açıklamaya göre, Assassin’s Creed Origins ve Odyssey oyunlarının Keşif Turu modları ücretsiz olarak sunuldu.

Keşif turu modları, normal oyundan biraz farklı ama tıpkı normal oyundaki gibi interaktif opsiyonları da oyunun bünyesinde bulabilirsiniz.

Mikail Emre Ergün

Merhaba ben Mikail. Birçok blog sitesi yönettim ve bu işlere meraklı biriyim. Hala öğrenciyim ve Düzce`de okumaktayım. Yazdığım makalelerde hem eğelenceyi hem size bilgi vermeyi amaçlıyorum. Bizimle kalın!

2 Comments

  1. Bu kadar saçma haber görmedim yaa, ne bir link var ne de konuyu detaylıca anlatan metin, kendini geliştirmelisin kardeşim. Bu yorumu ya değiştireceksin ya da sileceksin öyle birisin gibi.

    1. Hayır yorumunuz silinmedi. Haklısınız kötü bir makale. Özür diliyoruz. Fazlasıyla hata var ama düzelteceyiz. Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir