AZRAİL VE KEFENLE SOKAKTA! – DÜZCE

Korona virüs ülkemizi çevirmiş durumda ve sokağa çıkmamamız gereken bu zamanda boş yere sokağa çıkan vatandaşlar eleştirilere maruz kalmakta. Gerçekten sokağa çıkmak sadece onları değil bizi de etkiliyor bu yüzden bu tepkiler bizce gerçekten doğru.

Birçok tepki gelmişti biliyorsunuz en son Bolu`da arabasına bağladığı i ‘Eğer bu okunan sela senin ya da bir sevdiğinin olmasını istemiyorsan evde kal’ yazan tabut ile Bolu sokaklarında sela eşliğinde gezen Murat Çalık polislerden ceza da yemişti. Aracı trafikten men yedi. Açıklamalarında “Varsa bir suçumuz çekeceğiz” dedi.

Yakın zamanda Düzce milli Muay thai sporcusu 3 genç tarafından evde kal çağrısı geldi!

Düzce`de Muay thai sporcusu Muhammet Bişgin, Hasan Çetin ve Ömer Elhaj dikkat çeken bir çağrıya imza attılar. Milli sporculardan ikisi kefen bir tanesi de Azrail kılığına girdiler. Düzce trafiğe kapalı İstiklal Caddesinde gezmeye başladılar.

Ellerinde “Gereksiz evden çıkma evde kal hayatta kal” “Evde kalın bize iş çıkarmayın pankartları bulunuyordu. Bu pankartlarla gereksiz sokakta boş yere bulunan insanları eleştirdiler.

Sporculardan Muhammet Bişgin Gereksiz Sokağa Çıkan İnsanlar Hakkında Şunları Dedi!

“Burada amacımız insanların zaruri ihtiyaçları olmadan çıkmamaları. İlimizde bakıyoruz sokaklar gerçekten çok kalabalık. Bazı insanların sokağa gereksiz çıktığını düşünüyoruz. Mecbur olmadıkça evden çıkmamaları, evlerinde ve aileleri ile kalmaları için buradan mesaj vermek istedik. Hayat eve sığar. Kimse zaruri olmadıkça evden çıkmasın, virüsü birbirimize yaymayalım”

https://www.instagram.com/p/B_AzNPOF9QP/

Yazarın yorumu,

Yaptıkları çağrıyı biz makale yazarları olarak tebrik ediyoruz vede kimsenin gereksiz dışarı çıkmamaları gerekiyor. Şuan dışarı çıkmaz iseniz gelecekte, daha sağlıklı bir gelecekte dışarı çıkmanız mümkün olacak. Eğer buna uymaz isek ne yazıkki bu virüs kendi kendine ortadan kalkacak gibi gözükmüyor. Gelecekte sokağa çıkmak istiyorsanız, yaşamak istiyorsanız “EVDE KALIN“.

www.mikailemreergun.com.tr

Mikail Emre Ergün

Merhaba ben Mikail. Birçok blog sitesi yönettim ve bu işlere meraklı biriyim. Hala öğrenciyim ve Düzce`de okumaktayım. Yazdığım makalelerde hem eğelenceyi hem size bilgi vermeyi amaçlıyorum. Bizimle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir