8 NİSAN KORONA SON DURUM!

Sitemizde paylaştığımız 3 korona makelsini sizler ile paylaştık. Ne yazıkki acı tablomuz dünyaya oranla iyi olsada hayatını kaybeden vatandaşlarımız için üzülüyoruz. Bugün yapılan test sayısıda büyük sayılabilecek bir artış var. Bu artışın da pozitif vaka sayısını arttırmış gibi ancak şuan yapılan test sayısına göre normal sayılabilecek bir sonuç gibi. Bu sonuçları bizim önlemlerimiz değiştirir lütfen virüsü hafife almayınız, tedbirli olunuz.

Hastalarımızdan 264’ü daha iyileşti. Yoğun bakım ve entübe hasta sayımızdaki artış hızı düşme eğiliminde. Başarımız izolasyona bağlı. Virüs, gücünü temas ortamından alıyor. Virüse bu fırsatı tanımayalım. Evde kalalım

Dr. Fahrettin Koca

Bugün Dr. Fahrettin Koca 24.900 test yapıldığını duyurdu sonuçlar ise aşağıdaki gibi;

Test sayısı: 24.900

Vaka sayısı: 4.117

Vefat eden: 87

İyileşen hasta sayısı: 264

Bunun ile beraber toplam rakamlar ise;

Test sayısı: 247.768

Vaka sayısı: 38.226

Vefat eden: 812

İyileşen hasta sayısı: 1.492

#EVDEKAL

Bu süreçte evde kalmanız büyük önem taşımaktadır. Sizler için önemli gelişmeleri ve eğlenceye dair bilgileri makaleler halinde internet sitemizde sunmaya çalışıyoruz. Evde kalın, bizimle kalın.

Mikail Emre Ergün

Merhaba ben Mikail. Birçok blog sitesi yönettim ve bu işlere meraklı biriyim. Hala öğrenciyim ve Düzce`de okumaktayım. Yazdığım makalelerde hem eğelenceyi hem size bilgi vermeyi amaçlıyorum. Bizimle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir