12 NİSAN KORONA SON DURUM!

Korona virüs kapsamında sokağa çıkma yasağının 2 ve son günündeydik. Bu günde de sokağa çıkma yasağına 31 ilimizde de çoğunlukla uyuldu. Bunu mutlulukla sitemizde söylüyoruz. Teşekkürler TÜRKİYE!

Bu yasak kapsamının son günündeki rakamlar ise aşağıdaki gibidir;

Test sayısı: 

Vaka sayısı:

Vefat eden:

İyileşen hasta sayısı:

35.720

4.789

97

481

Toplam rakamlar ise;

Test sayısı:

Vaka sayısı:

Vefat sayısı:

İyileşen hasta sayısı:

376.100

56.956

1.198

3.446

Yoğun bakıma geçişte azalma eğilimi sürüyor. Entübe edilen hasta sayısında düşüş var. Daha çok test yaptıkça, öngörülebilir şekilde daha çok vaka tespit ve izole ediliyor. Tedavide güçlüyüz. Fakat bu mücadele hastanelerde değil, evde kalarak kazanılır!

Dr. Fahrettin Koca

Sağlık bakanımızın da dediği gibi tedavide güçlüyüz. Peki en iyisi ne? Evde kalıp bu hastalığa yakalanmadan hayatımıza devam etmek. #HayatEveSığar Bu yüzde acil işlerimiz haricinde evde kalmak hayati önem taşımakta. Biliçli olalım, hayatta kalalım.

Bu süreçte sitemizdeki içeriklerle zamanızı verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Amacımız bu burası bizim dünyamız.

Sevgilerle.

www.mikailemreergun.com.tr

Mikail Emre Ergün

Merhaba ben Mikail. Birçok blog sitesi yönettim ve bu işlere meraklı biriyim. Hala öğrenciyim ve Düzce`de okumaktayım. Yazdığım makalelerde hem eğelenceyi hem size bilgi vermeyi amaçlıyorum. Bizimle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir